Island of Lost Hope
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Parking podziemny

+3
Alex Scott
Ava Schrödinger
Willow Blandelli
7 posters

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Parking podziemny - Page 3 Empty Re: Parking podziemny

Pisanie by Mistrz Gry Sob Gru 03, 2016 8:06 pm

Łupnęło mocniej i drzwi wyleciały z zawiasów, ujawniając odpowiedzialnego za hałas, leżącego na podłodze. Czołgający się w ich stronę człowiek, widać było ugryzienie i postępującą chorobę na jego ciele, które było już na wpół zgniłe. -Proszę... Pomóż mi... - stęknął bliski łez, po czym wrzasnął dziko i podniósł się na kolana. - Pomóż... Pomóż! POMÓŻ!!! - zaczął krzyczeć.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 15
Join date : 28/11/2016

Powrót do góry Go down

Parking podziemny - Page 3 Empty Re: Parking podziemny

Pisanie by Loki Kłamca Liefather Sob Gru 03, 2016 8:10 pm

Loki bez skrupułów strzelił mu w głowę zanim ten podszedł do nich zbyt blisko. -Jeżeli ten gnój narucha nam przypał i przyjdą te gnidy to mamy przejebane. - powiedział do dziewczyny ocierając krew z twarzy
Loki Kłamca Liefather
Loki Kłamca Liefather

Liczba postów : 74
Join date : 01/12/2016
Age : 35

Powrót do góry Go down

Parking podziemny - Page 3 Empty Re: Parking podziemny

Pisanie by Alex Scott Sob Gru 03, 2016 8:13 pm

Spojrzałam na mężczyznę leżącego na ziemi. Ugh... Gdyby dopiero co został ugryziony w nogę czy rękę... To można by ją odciąć... - pomyślałam kucając koło martwego ciała. Złożyłam ręce, by pomodlić się nad jego duszą. Tak uczyli mnie, gdy byłam mała. Ugh... Przynajmniej w drugim domu.
Alex Scott
Alex Scott

Liczba postów : 104
Join date : 28/11/2016

Powrót do góry Go down

Parking podziemny - Page 3 Empty Re: Parking podziemny

Pisanie by Mistrz Gry Sob Gru 03, 2016 8:13 pm

Ciało dozorcy opadło na podłogę bezwładnie, jego twarz chyba nigdy niebyła tak spokojna jak teraz. Nie widać było żadnych oznak życia, włącznie z pośmiertnymi. Byli bezpieczni już, na razie inny zombie był na zupełnie innym poziomie. Mało prawdopodobne, by się na niego natknęli.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 15
Join date : 28/11/2016

Powrót do góry Go down

Parking podziemny - Page 3 Empty Re: Parking podziemny

Pisanie by Alex Scott Sob Gru 03, 2016 8:38 pm

-Zacznijmy od samego dołu. Będzie nam łatwiej ogarnąć - powiedziałam ruszając ku schodom prowadzącym w dół. Nie zamierzałam już więcej odpowiadać bo nie było mi to potrzebne. No,,, Chyba, że zostanę do tego zmuszona przez sytuacje. Może wtedy...
Alex Scott
Alex Scott

Liczba postów : 104
Join date : 28/11/2016

Powrót do góry Go down

Parking podziemny - Page 3 Empty Re: Parking podziemny

Pisanie by Loki Kłamca Liefather Sob Gru 03, 2016 8:42 pm

Ucałował krzyż wiszący przy jego nieśmiertelnikach. -Wybacz. Nie umiałem mu lepiej pomóc. Jeśli jakimś cudem nie był zarażony to wykrwawiłby się zanim donieślibyśmy go do drzwi. - skończył ze skruchą i ruszył za dziewczyną.
Loki Kłamca Liefather
Loki Kłamca Liefather

Liczba postów : 74
Join date : 01/12/2016
Age : 35

Powrót do góry Go down

Parking podziemny - Page 3 Empty Re: Parking podziemny

Pisanie by Alex Scott Sob Gru 03, 2016 8:44 pm

-Gdyby ugryzło go dopiero to można by odciąć kończynę. Widziałam jak jednemu mężczyźnie tak zrobili... Przeżył tydzień, ale umarł, bo wdało się zakażenie. A teraz wybacz, ale jeżeli nie masz nic sensownego do: powiedzenia, zapytania to nie mów do mnie...
Alex Scott
Alex Scott

Liczba postów : 104
Join date : 28/11/2016

Powrót do góry Go down

Parking podziemny - Page 3 Empty Re: Parking podziemny

Pisanie by Loki Kłamca Liefather Sob Gru 03, 2016 8:57 pm

-Baby... - mruknął pod nosem. Schodził po schodach wolnym krokiem. Sprawdził jeszcze ile amunicji zostało mu w broni. Siedem pocisków. Potencjalnie siedmiu zabitych.
Loki Kłamca Liefather
Loki Kłamca Liefather

Liczba postów : 74
Join date : 01/12/2016
Age : 35

Powrót do góry Go down

Parking podziemny - Page 3 Empty Re: Parking podziemny

Pisanie by Alex Scott Sob Gru 03, 2016 8:59 pm

Szlam powolnym krokiem w dol. Przed soba mialam latarke, tak na wszelki wypadek, a w dloni katane. Szlam jak najciszej umialam, bo wiedzialam, ze te karykatury reaguja na halas. Z kilometra by uslyszaly strzal z broni na otwartym terenie.
Alex Scott
Alex Scott

Liczba postów : 104
Join date : 28/11/2016

Powrót do góry Go down

Parking podziemny - Page 3 Empty Re: Parking podziemny

Pisanie by Loki Kłamca Liefather Sob Gru 03, 2016 9:03 pm

Otworzył gwałtownie drzwi od niższego piętra aby nie hałasować skrzypieniem. Schował broń i wyciągnął bagnet. -Możemy spróbować się z bliska łajzy. - burknął pod nosem. -Lepiej wyłącz latarkę. Każdy zauważy światło.
Loki Kłamca Liefather
Loki Kłamca Liefather

Liczba postów : 74
Join date : 01/12/2016
Age : 35

Powrót do góry Go down

Parking podziemny - Page 3 Empty Re: Parking podziemny

Pisanie by Alex Scott Sob Gru 03, 2016 9:05 pm

Jak go zdziele, to sie nie pozbiera. Mam wylaczyc latarke? Bylo ciemno jak w dupie wiec jeszcze gorzej bedzie jezeli nie bedziemy nic widziec. Zignorowalam go i ruszylam wglab z katana w reku.
Alex Scott
Alex Scott

Liczba postów : 104
Join date : 28/11/2016

Powrót do góry Go down

Parking podziemny - Page 3 Empty Re: Parking podziemny

Pisanie by Loki Kłamca Liefather Sob Gru 03, 2016 9:09 pm

Z ciekawości podszedł sprawdzić włącznik światła. No tak nie działał. Czego innego można się było spodziewać. -Jeśli nie na poprzednim to na tym może być pomieszczenie ochrony parkingu a tam broń.


Ostatnio zmieniony przez Loki Kłamca Liefather dnia Sob Gru 03, 2016 9:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Loki Kłamca Liefather
Loki Kłamca Liefather

Liczba postów : 74
Join date : 01/12/2016
Age : 35

Powrót do góry Go down

Parking podziemny - Page 3 Empty Re: Parking podziemny

Pisanie by Alex Scott Sob Gru 03, 2016 9:11 pm

Jak czlowiek moze byc tak glupi? Chyba kazdy wie, ze czlowiek o zdrowym rozsadku widzac takie cos, bral by bron i strzelal gdzie popadnie.
-Jestes glupszy nislz tamta suka
Alex Scott
Alex Scott

Liczba postów : 104
Join date : 28/11/2016

Powrót do góry Go down

Parking podziemny - Page 3 Empty Re: Parking podziemny

Pisanie by Loki Kłamca Liefather Sob Gru 03, 2016 9:13 pm

-O co ci znowu chodzi? Mam ze mną jakiś problem tylko dla tego że postępuje inaczej? To jest dopiero głupie. Przypominam ci. Szkolono mnie do zabijania... Nie ma znaczenia kogo.
Loki Kłamca Liefather
Loki Kłamca Liefather

Liczba postów : 74
Join date : 01/12/2016
Age : 35

Powrót do góry Go down

Parking podziemny - Page 3 Empty Re: Parking podziemny

Pisanie by Alex Scott Sob Gru 03, 2016 9:17 pm

-To nie tak. Jezeli widzieli katastrowe, to wzieli bron ze soba. O to chodzi - odparlam ze stoickim spokojem. Spokojnie Alex. Jest glupszy niz ameba i ci nie zagrozi. Dokladnie.. Zwykla ameba
Alex Scott
Alex Scott

Liczba postów : 104
Join date : 28/11/2016

Powrót do góry Go down

Parking podziemny - Page 3 Empty Re: Parking podziemny

Pisanie by Loki Kłamca Liefather Sob Gru 03, 2016 9:24 pm

-Tylko że na wyspie jest więcej ludzi niż broni. Raczej mało kto bierze broń na wakacje. Musimy racjonować amunicje i liczyć na to co znajdziemy od mieszkańców i personelu. Zróbmy tak. Widzę że mnie nie znosisz. Nie musisz. Nie szukam przyjaciół. Załatwimy aktualne zadanie i rozchodzimy się w swoje strony. Ale pamiętaj. Jesteśmy tu sami. Chcesz się przekonać czy strzelam szybciej niż ty tniesz? Nikt nie usłyszy tu że coś ci się stało księżniczko.
Loki Kłamca Liefather
Loki Kłamca Liefather

Liczba postów : 74
Join date : 01/12/2016
Age : 35

Powrót do góry Go down

Parking podziemny - Page 3 Empty Re: Parking podziemny

Pisanie by Alex Scott Sob Gru 03, 2016 9:27 pm

Zmrozilam go spojrzeniem, a moje ostrze w mgnieniu oka znalazlo sie przy jego szyi.
-To nie tak, ze cie nie lubie. Ja po prostu nienawidze facetow. Mam swoje powody, ale zaprzyjaznic sie ze mna da. Sa na to zyjace dowody, a jeden z tych dowodow siedzi w kuchni i popija herbatke... A. I nie nazywaj mnie ksiezniczka
Alex Scott
Alex Scott

Liczba postów : 104
Join date : 28/11/2016

Powrót do góry Go down

Parking podziemny - Page 3 Empty Re: Parking podziemny

Pisanie by Loki Kłamca Liefather Sob Gru 03, 2016 9:35 pm

Loki przyłożył bagnet do jej uda. -Przecięcie tętnicy udowej spowoduje szybszy i bardziej obwity krwotok niż podcięcie gardła. Nawet jeśli zetniesz mi łep to po śmierci zaciskają się mięśnie także szarpnij klingą jeśli masz odwagę. Wykrwawienie to ponoć cholernie bolesna metoda śmierci. Póki co jesteśmy na siebie skazani. Możemy się teraz pozabijać albo sobie na wzajem chronić tyłki. Powtórzę to co mówiłem na sali, jeszcze zdążysz się namachać mieczem, a siłe lepiej oszczędzać na większą sprawę. - mówiąc to zabrał nóż z jej nogi.
Loki Kłamca Liefather
Loki Kłamca Liefather

Liczba postów : 74
Join date : 01/12/2016
Age : 35

Powrót do góry Go down

Parking podziemny - Page 3 Empty Re: Parking podziemny

Pisanie by Alex Scott Sob Gru 03, 2016 9:39 pm

-Moge zatamowac krwotok. A ty? Jak stracisz glowe to tak nie za bardzo sie da - usmiechnelam sie wrednia, a zarazem slodko. Zazwyczaj ten usmiech przyciagal inne osoby, ktore chcialy ze mna po jakims czasie byc, ale w faceta watpilam. Oni tylko sprawiaja klopoty
Alex Scott
Alex Scott

Liczba postów : 104
Join date : 28/11/2016

Powrót do góry Go down

Parking podziemny - Page 3 Empty Re: Parking podziemny

Pisanie by Loki Kłamca Liefather Sob Gru 03, 2016 10:08 pm

Zignorował jej nędzne teorie. -Po podcięciu tętnicy udowej, największej u człowieka nie miałabyś czasu na bandażowanie siebie. Chyba że jesteś Wolwerin i regenerujesz tkanki, ale w to wątpię. - ruszył bez dalszych słów w głąb sali, aż zauważył przy ścianie zaparkowany samochód. Wyglądał na sprawny. -Widzisz go? Panie przodem.
Loki Kłamca Liefather
Loki Kłamca Liefather

Liczba postów : 74
Join date : 01/12/2016
Age : 35

Powrót do góry Go down

Parking podziemny - Page 3 Empty Re: Parking podziemny

Pisanie by Alex Scott Sob Gru 03, 2016 10:13 pm

-Tsk... - cicho prychnelam. Taki pewny siebie? To kiedya wpakuje mi ta katane w serce i zobaczymy - mowilam w myslach idac w strone samochodu. -Kobiety przodem, a plebs n akoncu
Alex Scott
Alex Scott

Liczba postów : 104
Join date : 28/11/2016

Powrót do góry Go down

Parking podziemny - Page 3 Empty Re: Parking podziemny

Pisanie by Loki Kłamca Liefather Sob Gru 03, 2016 10:19 pm

Przyjrzał się autu po czym wyciągnął Alex spinkę z włosów i otworzył bezszelestnie samochód. Pierwsze co to zdemontował alarm antywłamaniowy i w spokoju wsiadł do auta. Licznik pokazywał że w baku jest jeszcze paliwo. -Widzisz coś w okolicy? Mogę bezpiecznie włączyć silnik?
Loki Kłamca Liefather
Loki Kłamca Liefather

Liczba postów : 74
Join date : 01/12/2016
Age : 35

Powrót do góry Go down

Parking podziemny - Page 3 Empty Re: Parking podziemny

Pisanie by Alex Scott Sob Gru 03, 2016 10:24 pm

-E-ej! - unioslam oburzona glos. Jak on smie. Zagryzlam warge i skrzyzowalam rece. Nie cierpie go.. Facevi to zera.
-Nie wiem
Alex Scott
Alex Scott

Liczba postów : 104
Join date : 28/11/2016

Powrót do góry Go down

Parking podziemny - Page 3 Empty Re: Parking podziemny

Pisanie by Loki Kłamca Liefather Sob Gru 03, 2016 10:33 pm

-Wybacz. Bałem się że wybijanie szyby włączy alarm. - podał dziewczynie spinkę i jednocześnie ściągnął wachlarze do zasłaniania słońca. Kluczyków tam nie było. -Żywić taką nienawiść o spinkę. - pomyślał. Sprawdził jeszcze schowek. Hura były tam. Loki włożył je do stacyjki i przekręcił. Usłyszał że silnik działa ale nie chce zaskoczyć. -Proszę cię. Działaj. - błagał pod nosem zdesperowany.
Loki Kłamca Liefather
Loki Kłamca Liefather

Liczba postów : 74
Join date : 01/12/2016
Age : 35

Powrót do góry Go down

Parking podziemny - Page 3 Empty Re: Parking podziemny

Pisanie by Alex Scott Sob Gru 03, 2016 10:37 pm

Zabralam mu swoja spinke i zalozylam ja na wlosy. Mogl po prostu spytac. Tak trudno powiedziec ,,Moge pozyczyc?" czy cos w ten desen? Tsk...
-Sprawdz pod maska. Ide o zaklad, ze kable sa zle podlaczone.
Alex Scott
Alex Scott

Liczba postów : 104
Join date : 28/11/2016

Powrót do góry Go down

Parking podziemny - Page 3 Empty Re: Parking podziemny

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach