Island of Lost Hope
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokój nr 9 - Wilson Heinen

2 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Pokój nr 9 - Wilson Heinen - Page 2 Empty Re: Pokój nr 9 - Wilson Heinen

Pisanie by Wilson Heinen Pon Gru 12, 2016 10:31 pm

-Wiem.-Sapnąłem jedząc.-O własnie! Bym zapomniał.-Wstałem biorąc radio i położyłem je na stoliku nocnym. Po chwili włożyłem jedną z wielu wziętych płyt. Zacząłem z delikatnym uśmiechem kręcić delikatnie biodrami w ryt muzyki i po sekundzie się obróciłem w stronę Adama.-Wiesz co robiłem by zarobić na studia?-Uśmiechnąłem się kusząco do niego, śmiejąc się przy tym od razu.
Wilson Heinen
Wilson Heinen

Liczba postów : 77
Join date : 26/11/2016
Age : 31

Powrót do góry Go down

Pokój nr 9 - Wilson Heinen - Page 2 Empty Re: Pokój nr 9 - Wilson Heinen

Pisanie by Adam Blake Pon Gru 12, 2016 10:37 pm

Przyglądałem mu się badawczo. Odłożyłem pustą miskę na bok- Roznosiłeś ulotki?- zaśmiałem się cicho. Beyonce. No cóż oryginalne to nie było. Ale nie ma co narzekać. I tak byłem wniebowzięty i wciąż myślałem, że to żart.
Adam Blake
Adam Blake
Admin

Liczba postów : 65
Join date : 21/11/2016
Age : 24
Skąd : Santa Monica, CA, USA

Powrót do góry Go down

Pokój nr 9 - Wilson Heinen - Page 2 Empty Re: Pokój nr 9 - Wilson Heinen

Pisanie by Wilson Heinen Pon Gru 12, 2016 10:46 pm

-Na pierwszym roku tak.-Mruknąłem z uśmiechem.-Na drugim roku pracowałem już w stryptizie.-Wyszeptałem oblizując usta.-Mogę ci później pokazać, ale najpierw musisz ładnie zjeść.- Uśmiechnąłem się siadając.-To cały soundtrack z 50 Shades of Grey, więc.-Poruszyłem delikatnie brwiami zaczynając znów jeść..
Wilson Heinen
Wilson Heinen

Liczba postów : 77
Join date : 26/11/2016
Age : 31

Powrót do góry Go down

Pokój nr 9 - Wilson Heinen - Page 2 Empty Re: Pokój nr 9 - Wilson Heinen

Pisanie by Adam Blake Pon Gru 12, 2016 11:00 pm

Zaśmiałem się.- Już cię wyprzedziłem- wskazałem pustą miskę.- Możesz mnie nauczyć. Chociaż nigdy nie tańczyłem. Pewnie się ośmiesznę, ale trudno- wzruszyłem ramionami. Naprawdę nie poznaję samego siebie. Różne sytuacje zmieniają człowieka
Adam Blake
Adam Blake
Admin

Liczba postów : 65
Join date : 21/11/2016
Age : 24
Skąd : Santa Monica, CA, USA

Powrót do góry Go down

Pokój nr 9 - Wilson Heinen - Page 2 Empty Re: Pokój nr 9 - Wilson Heinen

Pisanie by Wilson Heinen Pon Gru 12, 2016 11:09 pm

Zaśmiałem się cicho.-Chętnie.-Mruknąłem i po niedługim czasie skończyłem. Wziąłem miski i zaniosłem je do zlewu.-Jutro pozmywam.-Mruknąłem biorąc nasze kieliszki i stawiając je na komodzie. Dobiłem swój kieliszek wina i nalałem sobie jeszcze, wypijając do połowy kieliszek.-Siadaj na łóżku.-Wymruczałem zdejmując koszulkę i rzuciłem ją na bok.-Nie chcę uprawiać z tobą dziś już seksu, ale...No ty za chwilę będziesz miał już ochotę.- Odwróciłem się do chłopaka zaczynając powoli kręcić biodrami i zsuwając z siebie dresy.
Wilson Heinen
Wilson Heinen

Liczba postów : 77
Join date : 26/11/2016
Age : 31

Powrót do góry Go down

Pokój nr 9 - Wilson Heinen - Page 2 Empty Re: Pokój nr 9 - Wilson Heinen

Pisanie by Adam Blake Wto Gru 13, 2016 8:37 pm

- Niestety nie mam ci czym zapłacić. Chyba, że pięknym uśmiechem- wyszczerzyłem zęby.- No dobrze panie Wilson, niech mnie pan zaskoczy- usiadłem wygodnie na łóżku. Miałem wrażenie jakbym zapadł się w puch, a łóżko było większe niż w rzeczywistości. Przyglądałem się uważnie jegk ruchom.
Adam Blake
Adam Blake
Admin

Liczba postów : 65
Join date : 21/11/2016
Age : 24
Skąd : Santa Monica, CA, USA

Powrót do góry Go down

Pokój nr 9 - Wilson Heinen - Page 2 Empty Re: Pokój nr 9 - Wilson Heinen

Pisanie by Wilson Heinen Sob Gru 17, 2016 7:01 pm

-Twoje usta mi wystarczą.-Przybliżyłem się delikatnie do jego ust, gdy chciał jednak mnie dotknąć... Odsunąłem się szybko.-Nie tak szybko, panie Blake.-Mruknąłem oblizując lubieżnie usta i zaczynając powolnymi ruchami ściągać z siebie dresy. Widziałem jak jego twarz robi się, co raz bardziej czerwona i zaczyna się stresować. Oh, będę musiał go znów rozluźnić..
Wilson Heinen
Wilson Heinen

Liczba postów : 77
Join date : 26/11/2016
Age : 31

Powrót do góry Go down

Pokój nr 9 - Wilson Heinen - Page 2 Empty Re: Pokój nr 9 - Wilson Heinen

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach